ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-723

ساید بای ساید جی پلاس مدل GSS-723 از محصولات تراز اول جی پلاس به حساب می آید. یکی از اصلی ترین فاکتور ها برای انتخاب یک یخچال فریزر، علاوه بر رنگ و ظاهر، فضای در نظر گرفته شده برای آن در آشپزخانه است. این یخچال فریزر جی پلاس مناسب خانواده هایی است که می خواهند با یک خرید هم به یک یخچال بزرگ تر دسترسی داشته باشند و هم از مزایا و فضای یک فریزر کامل استفاده کنند. این محصول در سه رنگ سفید، نقره ای و نقره ای تیتانیوم برای خریداران قابل دسترس می باشد. پس جی پلاس در ارائه این محصول حسابی دست شما را برای انتخاب باز گذاشته است.

ساید بای ساید جی پلاس مدل 723

طراحی این محصول به صورت استاندارد صورت گرفته است. به طوری که در یخچال فریزر ، یخچال در سمت راست و فریزر در سمت چپ قرار گرفته است. پنل کنترل و همچنین قسمت آبریز و یخساز یخچال فریزر جی پلاس ساید بای ساید نیز بر روی درب یخچال جای گرفته است. ظرفیت خالص این یخچال فریزر 497 لیتر است و از نوع کمپرسور اینورتر استفاده می کند. ابعاد یخچال فریزر جی پلاس ساید بای ساید 633 در 1768 در 923 میلی متر است.

از ویژگی های تکمیلی این محصول میتوان به عملکرد هوشمند کنترل دما اشاره کرد. همچنین این یخچال فریزر جی پلاس ساید بای ساید از عملکرد خاموش کردن حالت خنک سازی یخچال نیز پشتیبانی می کند. یخچال فریزر جی پلاس ساید بای ساید مجهز به محفظه برای نگهداری و تازه ماندن مواد غذایی می باشد. نمایشگر LED آن امکان تغییر و مشاهده تنظیمات را فراهم می آورد.

رنگ بندی جذاب این یخچال فریزر جی پلاس ساید بای ساید کاملا متناسب با سلیقه بسیاری از خانواده های ایرانی مطابقت دارد.

فضای زیادی برای استفاه دارد که شامل 5 طبقه و 1 کشوی یخچال و 1 محفظه مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات است. در قسمت فریزر هم 5 طبقه و 1 کشو در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید