وب آرشیو

» نمای ساختمان ۲۰۱۹ با طراحی مدرن و کلاسیک برای انواع خانه های ویلایی و آپارتمانی

مسابقه کاربران برتر فایل ناب
تنظیم شرایط محیطیفایل ناب | ایجاد فروشگاه فایل

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96
فایل بفروشید ، درآمد کسب کنید و جایزه بگیرید

هفت دوره از مسابقات فایل ناب را در کنار شما کاربران عزیز بودیم و تلاش کردیم که با جوایزی هرچند کوچک ، قدردان زحمات و تلاش های شما عزیزان باشیم. در بهار 96 هم با هشتمین دوره از مسابقات فایل ناب در کنار شما خواهیم بود و همه با هم تلاش خواهیم کرد که در مسیر موفقیت پیش قدم باشیم.

جوایز ویژه بازاریاب های برتر:
بیش از 300 بازاریابی: 100,000 تومان
بیش از 600 بازاریابی: 250,000 تومان
بیش از 900 بازاریابی: 450,000 تومان

جوایز ویژه برای فروشندگان برتر:
آپلود بیش از 500 فایل: 50,000 تومان
آپلود بیش از 1000 فایل: 110,000 تومان
آپلود بیش از 2000 فایل: 250,000 تومان

نمای ساختمان ۲۰۱۹ با طراحی مدرن و کلاسیک برای انواع خانه های ویلایی و آپارتمانی ۳ دی ۱۳۹۷

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

[ad_1]

نمای ساختمان 2019

نمای خارجی ساختمان یکی از مهم ترین اجزاء در هر ساختمانی به شما می رود بنابراین بهتر است نما ساختمان به گونه ای طراحی شود که علی رغم محافظت از محیط داخلی ساختمان، ارتباط فضای بیرون را با فضای داخلی به خوبی برقرار نماید. در ادامه توجه شما را به ۶۰ مدل نمای ساختمان ۲۰۱۹ جلب می کنیم که امیدواریم این نماهای خارجی مورد توجه تان قرار بگیرند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید. 

با توجه به اینکه در فضای شهری ما با یک ساختمان مواجه نیستیم و هر ساختمان جزئی از یک فضای شهری به شمار می رود از این رو نامطلوب بودن نما بیرونی ساختمان می تواند تاثیر مخربی روی فضای شهری داشته باشد بنابراین بهتر است شما در هنگام انتخاب نمای ساختمان حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

نمای بیرونی ساختمان

طراحی نمای ساختمان ۲۰۱۹

برای طراحی نما ساختمان به صورت زیبا و در عین حال کاربردی بهتر است بدانید که چه مصالحی را باید در کنار یکدیگر استفاده کنید تا زیبایی نما خارجی ساختمان چند برابر شود و علاوه بر این هماهنگی بیشتری در نما ایجاد شود. در طراحی نمای ساختمان ۲۰۱۹ از انواع متریال ها نظیر سنگ و شیشه و کامپوزیت و سرامیک و چوب و آجر و … استفاده می شود که در صورت تمایل شما می توانید از ترکیب دو یا چند متریال در کنار یکدیگر استفاده نمایید و نمای خارجی شیک و بی نظیری را برای ساختمان های ویلایی و مسکونی طراحی نمایید.

نمای خانه ویلایی

طراحی نمای خانه ویلایی

برای رسیدن به یک نمای موفق و در عین حال زیبا باید به رنگ های به کار برده شده در نمای خارجی ساختمان و نوع بافت نما توجه داشته باشید و علاوه بر این نمای خانه ویلایی و چند طبقه باید به گونه ای طراحی شود که علی رغم متفاوت بودن با دیگر ساختمان های مجاور خود دارای هماهنگی غیر ملموسی با آن ها نیز باشد بنابراین بهتر است شما قبل از طراحی نمای بیرونی ساختمان، اطلاعاتی را درباره بافت و فرهنگ منطقه ای که ساختمان در آنجا بنا شده است بدست آورید سپس اقدام به انتخاب طرح و بافت و نوع مصالح به کار رفته در طراحی نما و رنگ نمای خارجی نمایید تا به نتیجه ای مطلوبی دست یابید.

نمای خارجی ساختمان 2019 نورپردازی نمای ساختمان طراحی نمای ساختمان ویلایی طراحی نما ساختمان نمای بیرونی ساختمان نمای ساختمان 2019نمای ساختمان ویلایی نما ساختمان ویلایی طراحی نما ساختمان نورپردازی نمای ساختمان نمای ساختمان کلاسیک نمای سفید ساختمان نمای ساختمان نمای زیبا و شیک ساختمان

نورپردازی نمای ساختمان

برای طراحی نما خانه ویلایی می توانید از ترکیب دو یا چند رنگ و مصالح استفاده نمایید همچنین می توانید نما بیرونی ساختمان را به صورت تک رنگ طراحی کنید که انتخاب هر یک از این نماهای خارجی به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.
نمای بیرونی ساختمان همچنین در انواع مدل های نمای ساختمان ۲۰۱۹ مدرن و نمای کلاسیک موجود است که شما می توانید با توجه به سبک طراحی معماری داخلی ساختمان سبک نمای خانه ویلایی و خانه آپارتمانی را انتخاب نمایید.

نورپردازی نمای کلاسیک ساختمان

نمای ساختمان دو طبقه

نمای بیرونی ساختمان ویلایی نمای ساختمان نمای خانه ویلایی طراحی نما ساختمان نمای خارجی ساختمان نمای خانه ویلایی شیک و مدرن طراحی نما خانه ویلایی نمای خانه ویلایی نمای کلاسیک ساختمان نمای ساختمان ویلایی شیک نمای ساده ساختمان ویلایی نمای ساختمان ویلایی

نمای کلاسیک ساختمان

نمای خانه ویلایی

نما ساختمان آپارتمانی و چند طبقه ۲۰۱۹

نما منظره خارجی و صورت ظاهری هر ساختمان به شمار می رود و علاوه بر این نمای یک ساختمان اغلب مورد توجه مردم قرار می گیرد از این رو زیبایی جزء جذایی ناپذیر نمای هر ساختمان محسوب می شود همچنین زیبایی و سبک نما معرف کیفیت و هنر طراح است.
با توجه به اینکه در یک ساختمان آپارتمانی تعداد زیادی از افراد ساکن هستند از این رو بهتر است طراحان، نمای خانه آپارتمانی را به گونه ای طراحی نمایند که با سلیقه اغلب افراد مطابقت و همخوانی داشته باشد.

نمای ساختمان 2019 کلاسیک

نمای کلاسیک و شیک ساختمان نمای خانه آپارتمانی نمای ساختمان چند طبقه نمای ساختمان آپارتمانی نمای ساختمان 2019نما ساختمان چند طبقه نمای ساختمان سفید نمای کلاسیک ساختمان نمای خارجی کلاسیک ساختمان نمای خانه آپارتمانی نمای خارجی و شیک ساختمان

نمای خانه آپارتمانی چند طبقه  نمای کلاسیک ساختمان 2019 نمای کلاسیک ساختمان
در طراحی نمای آپارتمان نباید از ترکیب چند رنگ و چند نوع مصالح استفاده شود زیرا از سادگی و خوانایی نما کاسته می شود و علاوه بر این تک رنگ بودن نمای بیرونی ساختمان های آپارتمانی دارای تاثیرگذاری بیشتری است همچنین برای دیزاین نما ساختمان چند طبقه بهتر است از یک یا دو المان شاخص استفاده کنید تا از یکنواختی نما خارجی ساختمان کاسته شود.
نورپردازی نمای ساختمان نیز از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا نورپردازی باعث می شود که ساختمان در هنگام شب پویا و تاثیرگذار و زنده به نظر برسد. توجه داشته باشید که نورپردازی نما نباید به صورت خیره کننده انجام شود و علاوه بر این نورپردازی باید بر طراحی نما تاکید بیشتری داشته باشد و خود نما بیشتر از نورپردازی به چشم آید.

نمای ساختمان آپارتمانی

نمای خانه آپارتمانی نمای آپارتمان نمای خانه آپارتمانی نمای خانه چند طبقه نمای کلاسیک ساختمان نمای ساختمان نمای ساختمان چند طبقه نمای ساختمان 2019نمای ساختمان 2019 دو رنگ طراحی نما برای ساختمان آپارتمانی نمای ساختمان چند طبقه

توجه داشته باشید که نمای مناسب می تواند باعث جذابیت بیشتر ظاهر یک ساختمان شود و علاوه بر این ارزش مادی ساختمان را بالا ببرد بنابراین بهتر است برای طراحی نما با افرادی که در این زمینه تخصص لازم را دارند مشورت نمایید. در این مطلب با انواع مدل های نمای ساختمان ۲۰۱۹ آشنا شدید که امیدواریم این نماهای خارجی با سلیقه شما مطابقت و همخوانی داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها نمایی شیک و بی نظیر را برای ساختمان های ویلایی و آپارتمانی طراحی نمایید.

[ad_2]

Source link

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 15165 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها