وب آرشیو

» رابطه لئوناردو دی کاپریو با این دختران زیبا (عکس)

مسابقه کاربران برتر فایل ناب
تنظیم شرایط محیطیفایل ناب | ایجاد فروشگاه فایل

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96

مسابقه ویژه فایل ناب در بهار 96
فایل بفروشید ، درآمد کسب کنید و جایزه بگیرید

هفت دوره از مسابقات فایل ناب را در کنار شما کاربران عزیز بودیم و تلاش کردیم که با جوایزی هرچند کوچک ، قدردان زحمات و تلاش های شما عزیزان باشیم. در بهار 96 هم با هشتمین دوره از مسابقات فایل ناب در کنار شما خواهیم بود و همه با هم تلاش خواهیم کرد که در مسیر موفقیت پیش قدم باشیم.

جوایز ویژه بازاریاب های برتر:
بیش از 300 بازاریابی: 100,000 تومان
بیش از 600 بازاریابی: 250,000 تومان
بیش از 900 بازاریابی: 450,000 تومان

جوایز ویژه برای فروشندگان برتر:
آپلود بیش از 500 فایل: 50,000 تومان
آپلود بیش از 1000 فایل: 110,000 تومان
آپلود بیش از 2000 فایل: 250,000 تومان

رابطه لئوناردو دی کاپریو با این دختران زیبا (عکس) ۲۴ دی ۱۳۹۶

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

رابطه لئوناردو دی کاپریو با این دختران زیبا (عکس)

 

تعداد زیادی از دختران با دی کاپریو وارد رابطه شده اند، این بازیگر هیچ گاه ازدواج نکرده است و مدام به دختران مخلفی وارد رابطه می‌شود.لئوناردو دی کاپریو بی شک یکی از بااستعداترین، خوش چهره ترین و معروفترین بازیگران مرد هالیوود و دنیا است که نشان داده نقش هایش رابا توجه خاصی انتخاب کرده و همیشه برترین بازی ها را عرضه می‌دهد.

 

دراین میان مشخص شده که وی در انتخاب شریک زندگی نیز به همان اندازه خوش سلیقه است.وی درسال های فعالیت خود در هالیوود روابط عاطفی متعددی با زنان معروف و زیبای دنیای هالیوود و خارج ازآن داشته اما به گفته خودش هنوز آن زنی که می خواسته را پیدا نکرده است. در ادامه این مطلب می‌خواهیم شما رابا ۹ زنی آشنا کنیم که لئوناردو دی کاپریو با انها رابطه داشته و یا شایعاتی در مورد رابطه آنها وجود داشته است پس با ما همراه باشید

 

۹- ژولیت لوییس

 

رابطه لئوناردو دی کاپریو با این دختران زیبا (عکس)

 

لئوناردو دی کاپریو و ژولیت لوییس درسال ۱۹۹۳ و هنگام بازی در فیلم «چه چیزی گیلبرت گریپ را اذیت میدهد؟» «What is Eating Gilbert Grape» باهم آشنا شدند. از سخنان ژولیت لوییس چنین برمی آید که انها تنها دوست بوده اند. وی دراین باره گفته است فقط هر چند وقت یک‌بار لئو را می‌دیدم،بامزه است که تجربیاتی مشترک با افرادی اینچنین داشته باشی- به این شبیه بود که باهم به یک سفر تفریحی رفته باشیم یا باهم در دبیرستان بوده باشیم، مانند این‌که باهم بزرگ شده باشیم”.

 

۸- ارین هیثرتون

 

رابطه لئوناردو دی کاپریو با این دختران زیبا (عکس)

 

رابطه های پنهانی لئوناردو دی کاپریو از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲ برای حدود یکسال با ارین هیثرتون، یکی از مدلهای مشهور ویکتوریا سیکرت وارد رابطه شد. به گفته بعضی رسانه ها این دو به علت برنامه های کاری شلوغ خود و وقت کمی که برای باهم گذراندن داشتند از هم جدا شدند. بعد از این‌که این دو بطور رسمی جداییشان را اعلام کردند، دی کاپریو برای مدت های کوتاهی با بعضی دیگر از مدلهای مشهور قرار دیدار می گذاشت.

 

۷- بلیک لایولی

 

رابطه لئوناردو دی کاپریو با این دختران زیبا (عکس)

 

لئوناردو دی کاپریو درسال ۲۰۱۱ به مدت ۵ ماه با بلیک لایولی رابطه داشت. این دو بارها در کن فرانسه در حال خوشگذرانی بر روی قایق تقریحی، در پورتوفینو ایتالیا در حال قدم زدن ودر نیویورک سیتی در حال دوچرخه سواری دیده شدند. بعضی از منابع ادعا کرده اند که رابطه این دو برخلاف میل لایولی، توسط دی کاپریو به پایان رسیده و بعضی دیگر نیز می‌گویند که او برای پیوستن به رایان رینولدز رابطه اش با دی کاپریو را بهم زده است.

 

۶- ژیزل بوندشن

 

رابطه لئوناردو دی کاپریو با این دختران زیبا (عکس)

 

لئوناردو دی کاپریو و ژیزل بوندشن بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵ باهم رابطه نزدیکی داشتند. به گفته بعضی رسانه ها رابطه این دو بعد از این‌که لئوناردو دریک مهمانی بیش از حد با سیِنا میلر گرم گرفته بود به پایان رسید. بعضی دیگر نیز ادعا کرده اند که بعد از یک جدایی موقت، بوندشن حاضر شد که رابطه اش با دی کاپریو را از سر بگیرد اما دی کاپریو همان‌ گونه به خیره سری های خود ادامه می داد.

 

۵- بیجو فیلیپس

 

رابطه لئوناردو دی کاپریو با این دختران زیبا (عکس)

 

شایعاتی مبنی بر رابطه لئوناردو دی کاپریو و بیجو فیلیپس درسال ۱۹۹۸ به گوش میرسید. بیجو تایید کرده بود که دی کاپریو در بدست آوردن نخستین نقش سینمایی خود در فیلم «سفید و سیاه» «Black and White» کمک زیادی کرده است. بر اساس گزارش های رسانه ها در آن زمان دی کاپریو با کارگردان فیلم تماس گرفته و از وی خواسته بود که دریک کافه که بیجو در آن مشغول به کار بود حاضر شود تا او را دیده ودر صورت تمایل او را برای فیلم خود استخدام نماید.

 

۴- بار رافائلی
لئوناردو دی کاپریو و بار رافائلی در نوامبر ۲۰۰۵ دریک مهمانی در لاس وگاس باهم آشنا شده و تا سال ۲۰۱۱ باهم در تماس بودند. رابطه این دو فراز و فرودهای زیادی داشته و چند بار قهرهایی بین این دو پیش آمد که به گفته رسانه ها در همین مدت های کوتاه نیز دی کاپریو با زنان دیگر وارد رابطه می شد.

 

بر اساس شایعات رسانه ها با دور شدن حرفه های این دو از هم و شلوغ شدن برنامه های کاری، دی کاپریو و رافائلی از هم جدا شدند. بعضی دیگر از رسانه ها نیز ادعا میکنند که از طرف دوستان و خانواده دی کاپریو فشار زیادی وی وارد می شد تا بیشتر به رافائلی بها داده و به او وفادار بماند.

 

رابطه لئوناردو دی کاپریو با این دختران زیبا (عکس)

 

رابطه لئوناردو دی کاپریو با این دختران زیبا (عکس)

 

گرچه هیچ کدام از دو طرف هیچوقت رابطه خودرا تایید نکردند اما شایعاتی در مورد رابطه این دو بین سال های ۱۹۹۵ تا ۱۹۹۶ وجود داشت بعد از این‌که این دو در فیلم «رومئو و ژولیت» «Romeo + Juliet» همبازی شده بودند.

 

۲- بریجت هال

 

رابطه لئوناردو دی کاپریو با این دختران زیبا (عکس)

 

بعضی از رسانه ها درسال ۱۹۹۴ ادعا کردند که دی کاپریو با بریجت هال، مدل مشهور آن زمان رابطه ی عاشقانه ای را شروع کرده است. گفته شد که این نخستین رابطه عاشقانه بریجت هال بوده و از میزان علاقه و عشق ورزی دی کاپریو نسبت بخود متعجب شده بود. البته دینز شدیداً رابطه خود با دی کاپریو را رد کرده بود،هرچند خبرهایی مبنی بر دیده شدن این دو باهم در مناطق گوناگونی در نیویورک مخابره شد که نشان می داد رابطه انها برخلاف گفته های دینز تا حدود زیادی جدی و واقعی بوده است.

 

۱-کیت ماس

 

رابطه لئوناردو دی کاپریو با این دختران زیبا (عکس)

 

در اسل ۱۹۹۴ شایعه شد که لئوناردو دی کاپریو مدت کوتاهی با کیت ماس وارد رابطه شده است. رابطه این دو مدت کوتاهی پس از این‌که دی کاپریو و بریجت هال از هم جدا شدند شروع شده بود. گرچه مدارکی غیر قابل انکار در مورد رابطه این دو وجود داشت اما هیچ کدام از طرفین چنین رابطه ای را تایید نکردند.

 

رابطه لئوناردو دی کاپریو با این دختران زیبا (عکس)

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 51878 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها